دانلود نرم افزار کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت JPEG Imager v2.5.0.304

نوشته شده توسط در تاریخ جمعه، 23 مهرماه 1389


JPEG_Imager_v2.5.0.304_[www.MihanDownload.com].jpgمعمولآ عکس هایی که با دوربین های دیجیتالی جدید گرفته میشوند دارای حجم بسیار زیادی هستند. امروز در سایتمیهن دانلودنرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که میتواند حجم اینگونهعکس هارا بدون افت کیفیت کاهش دهد. نرم افزارJPEG Imagerمخصوص کم کردن حجم عکس بدون تغییر در کیفیت آن ساخته شده است. شما با کمک این نرم افزار به آسانی میتوانید حجم عکسهایی را که با دوربین های دیجیتالی و یا با گوشی موبایل خود گرفته اید را تا حد بسیا بالایی کاهش دهید که این کاهش حجم هیچ تغییری در کیفیت عکس شما ایجاد نخواهد کرد. همچنین داشتن ابزارهای مدیریت ، ویرایش ، افکت گذاری ، نمایش ، تغییر رنگ عکس و . علاوه بر فشرده سازی، از دیگر امکانات و قابلیت های این نرم افزار می باشد.
توضیحات کامل تر و ویژگیهای نرم افزار در ادامه مطلب موجود است .

برخی از ویژگیهای این نرم افزار:
-کاهش حجم عکس ها بدون افت کیفیت.
-داشتن ابزارهای ویرایش و مدیرت عکس.
-پشتبانی از فرمت های گرافیکی JPG, PNG و GIF.
-امکان تغییر سایز عکس بدون افت کیفیت.
-سازگار با ويندوز هاي مختلف.
-و .

آموزش رجیستر نرم افزار با استفاده از Patch:
اتصال خود را از اینترنت قطع نموده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید. در مرحله ی آخر از نصب نرم افزار با برداشتن تیک مربوط به اجرای برنامه مانع اجرای آن شوید. در صورتی که برنامه به صورت خودکار اجرا شد با زدن دگمه Close از آن خارج شوید. برخی از نرم افزارها با خروج از محیط آنها بسته نمی شوند بلکه آی آنها در نوار Taskbar و در کنار ساعت ویندوز قرار می گیرد با کلیک راست بر روی آی برنامه و انتخاب گزینه ی Exit یا Quit آنرا ببندید. پس از مطمئن شدن از بسته بودن نرم افزار وارد پوشه یPatchاز فایل دانلود شده و فایل موجود در آنرا در محل نصب نرم افزار کپی کنید. پس از کپی با کلیک بر روی فایل مزبور اقدام به اجرای آن نمایید. در صفحه ی باز شده بر روی گزینه Patch کلیک کنید. نرم افزار مورد نظر به طور کامل از محدودیت خارج شد.

لینک های دانلود

شبکه کردن دو کامپیوتر در ویندوز

نرم افزار تولیدوویرایش حرفه ای تصاویر

دانلود نرم افزار کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت JPEG Imager v2.5.0.304

ساخت و ویرایش حرفه ای فیلم با نرم افزار Adobe Premiere Pro CS5.5 5.5 x64

نرم افزار تقویم خورشیدی نسخه ۵ – Sun Calendar 5.0 Full

نرم افزار GoldSolution PC Auto Shutdown 4.7

سریعترین و قدرتمند ترین نرم افزار مدیریت دانلودمنیجر

نرم ,افزار ,حجم ,عکس ,کیفیت ,دانلود ,نرم افزار ,افت کیفیت ,بدون افت ,کاهش حجم ,این نرم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
استودیو برندینگ مرجان-آموزش و مشاوره برندینگ و گرافیک برند اول مهر2 مرکز آزمون مجتمع مراکز کرمان وبلاگ نمایندگی قزوین rayanehctsaba Sal جهان گرافیک Jeff ماجرای بازپرس آلفا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.